Live For Speed 6b İndirOyun Hakkında Bilgi:

Gerçekçi bir "yarış oyunundan" beklentiniz nedir? Daha gerçekçi çok oyunculu bir "yarış simülasyonu"... Live for Speed, gerçek fizik kurallarının kullanıldığı fizik motoruyla, bir "oyun"dan bekleyebileceğiniz güzel grafikleriyle ve arabanızı kontrol etmeniz için sunduğu seçeneklerle beklentilerinizin ötesinde neredeyse dört dörtlük bir yarış simülasyonu. LFS'in biri ücretsiz dağıtılan Demo sürümü, diğeri ücretli S1 (Stage 1, Aşama 1) sürümü olmak üzere şu an için 2 farklı tipi bulunuyor. Oyun toplam 3 aşama olarak piyasaya sürülecek. Demo modunda 3 çeşit arabayla birlikte tek haritanın ikisi yarış, ikisi ralli olmak üzere 4 farklı harita konfigürasyonu sunuluyor. S1 modunda ise 4 harita ve bu haritalarda toplamda yaklaşık 30 farklı konfigürasyon sunuluyor. Halen hazırlanmakta olan S2 ve S3 sürümlerinde ise bu sayılar iyice artacak ve fizik motoruna hasar modellemesi, lastik/benzin fizikleri, pit stop gibi yenilikler eklenecek.

Oyun o kadar esnek düşünülmüş ki direksiyonunuzun pedallarıyla arabanızın gazını/frenini ayarlayabilirken mouse'unuzla arabanızın dönmesini sağlayabilir; hatta oyunu oynamaya devam ederken Options menüsünü açıp ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Oyunda kendini geliştirebilen bir yapay zeka da bulunuyor. Bilgisayarın yönettiği arabalar, siz oyunu oynadıkça gelişiyorlar ve daha iyi tur zamanı yapıyorlar. Bu oyuncular EA Games'in yarış oyunlarında olduğu gibi hayali bir "öndekini yakalama" mantığı ile çalışmıyor, sizinle gerçekten yarışıyorlar. Çok oyunculu oyunlara kendi yapay zeka oyuncunuzu ekleyip diğer yarışçılarla yarışmasını izleyebiliyorsunuz.


Garajınızda, arabanızın lastiklerinin havasından tekerleklerin eğimine kadar birçok ayar mevcut. Yaptığınız tüm ayarlar doğrudan yarış performansınızı etkiliyor. Ayrıca arabanızın rengini değiştirebileceğiniz gibi, arabanıza çeşitli kaplamalar seçebilir ve bu kaplamaların rengini de değiştirebilirsiniz. Hatta oyuna kendi kaplamalarınızı ekleyebilir ve yarışlara bu kaplamalarla katılabilirsiniz.

Live for Speed fazlasıyla gerçekçi olduğundan bir süre oyuna adapte olmakta güçlük çekebilirsiniz. Oyunu diğer araba yarışlarından ayıran en büyük etkenlerden birisi de bu. Oyuna yeni başlayanlar için diğer yarış oyunlarında olduğu gibi en hızlı arabayı değil, gerçek bir arabayı kullanır gibi önce en iyi yol tutuşu olan arabayı seçmek çok önemli.
            
                                                   LFS 6B İNDİRMEK İCİN TIKLAYIN
Sitemizde İzinsiz hicbirşey Kopyalanamaz,Yayınlandıgında Alıntı Olarak Belirtilecek...